Pelagia Frąckowiak

This was published in the following publications on 03.11.2011:
Głos Wielkopolski

„O tych, których kochaliśmy za życia
nie zapominajmy też po śmierci”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż dnia 31 października 2011 roku
po pracowitym i długim życiu odeszła pojednana z Bogiem, nasza niezapomniana
Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś + p
Pelagia Frąckowiak
żyła z nami 98 lat
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 4 listopada 2011 roku
o godzinie 14.00 w kościele św. Marcina w Swarzędzu.
Pochowanie ciała naszej Drogiej Zmarłej na cmentarzu przy ul. Poznańskiej.
Córki i Synowie z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Gosia


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user
<p>BABCIA STARUSZKA</p> <p>Dziś już wiem że odeszłaś cicho, że odeszłaś po nagrodę tak długo wyczekiwaną ....</p> <p>Wiem już, że jesteś tam ponad czasem i przestrzenią i że jesteś już tam BARDZO SZCZĘŚLIWA....</p>


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienie Babci Peli</p> <p>Mam nadzieję że jesteś już szczęśliwa,że tam w drugim wiecznym życiu spełnisz te wszystkie marzenia których tu na ziemi nie było ci dane zrealizować...</p> <p>Że tamata młoda dziewczyna z głową pełną marzeń nie będzie już przechodziła czasów wojny, że przeżyje miłość że jej dzieci które z miłością pielęgnowała będą ją kochać jak samych siebie...</p> <p>Mam nadzieję że tak będzie że po trudach tego życia które z Tobą przez kilkanaście lat dzieliłam Ty jesteś już szczęśliwa, że tam gdzie jesteś otoczona jesteś tylko miłością, że już nie cierpisz , tak jak tu na ziemi cierpiałaś nie tylko fizycznie...</p> <p>Ja Ci dziękuję że byłaś, że życie Twoje dla mnie na zawsze pozostanie nauką i przestrogą...</p> <p>Na zawsze zostaniesz w mojej pamięci, i zawsze będziesz w naszych wspomnieniach.</p>


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

End of content

No more pages to load