Teresa Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.12.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.12.2009
Gazeta Lubuska
,,Odeszłaś cicho i bez pożegnania Jak ta, co nie chce swym odejściem smucić, Jak ta, co wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić.'' Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 7 grudnia 2009 r. odeszła nagle w wieku 81 lat nasza ukochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA, PRABABCIA i SIOSTRA śp. TERESA PAWLAK Pogrzeb odbędzie się w piątek, 11 grudnia 2009 r. o godz. 12.50 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina Msza święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 9.00 w kościele pw. św. Stanisława Kostki przy ul. Obywatelskiej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
TeresaPawlak 73 lata
14 l