Jerzy Szulc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2012
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2012
Gazeta Wrocławska
Zmarł
Jerzy Szulc
nasz przyjaciel,
pierwszy przewodniczący wałbrzyskiej „Solidarności”.
Był odważny wtedy, gdy odwagi brakowało.
Człowiek prawy i dzielny.
Żegnaj Jurku!
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy solidarności i współczucia.
Władysław Frasyniuk
Jan Lityński
Krzysztof Turkowski
Serdeczne podziękowania
dla wszystkich, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych
ŚP
Jerzego Szulca
i okazali nam wiele serca, otwartości i dobroci w tak trudnym dla nas czasie
składają Ewa, Agnieszka i Marcin Szulcowie
Naszym obowiązkiem jest zachować pamięć o nim...
ŚP Jerzy Szulc
Odszedł od nas ten, który był legendą Solidarności z 1980 roku, człowiek odważny i dobry patriota. Jurek pokazał, że potrafi walczyć o wolność i dobro wspólne, był człowiekiem czynu .
Niech pamięć o Nim na trwałe pozostanie wśród nas.
Bolesław Marciniszyn - ostatni wojewoda wałbrzyski
Wyrazy żalu i głębokiego współczucia
Rodzinie i wszystkim Bliskim
Jerzego Szulca
pierwszego przewodniczącego wałbrzyskiej "Solidarności",
członka Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność",
sygnatariusza pierwszego statutu "Solidarność",
represjonowanego i internowanego w stanie wojennym
składają
Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność"
Dolnośląska "Solidarność"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Dr. Mirosław Szulczyński
12 l
Dla kolegi
14 l
daleki
14 l
skarlet
14 l