Jan Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2011
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2011
Kurier Lubelski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi
ŚP. Jana Pawlaka
wieloletniego pracownika
Odlewni Żeliwa Lublin Sp. z o.o.
Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie
składają
Zarząd i pracownicy
Odlewni Żeliwa Lublin Sp. z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia