Maria Łańczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.03.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.03.2012
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr Marii Łańczak
emerytowanego wieloletniego lekarza naszego Szpitala
Łączymy się w żalu i smutku
z dr Magdaleną Łańczak-Trzaskowską i Rodziną
Dyrekcja oraz Pracownicy Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego
Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Z wielkim żalem przyjęłyśmy wiadomość o śmierci naszej ukochanej Koleżanki
ś + p
dr Marii Łańczak
lekarza pediatry
Zawsze życzliwa, służąca wszystkim swoją pomocą i wiedzą nie tylko dzieciom
leczącym się w Klinice, ale także dzieciom współpracowników.
Dziękujemy Ci, Marysiu, za Twoją przyjaźń i wielką uczynność oraz gotowość
niesienia pomocy nam, Twoim koleżankom. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana w kościele św. Jana Bosko
o godzinie 12.15 w dniu 9 marca 2012 r., a pogrzeb tego samego dnia
o godzinie 14.00 na cmentarzu przy ul. Lutyckiej w Poznaniu.
Życie na ziemi zostało przerwane, ale Ty pozostaniesz zawsze w naszej pamięci...
Koleżanki z Kliniki Rehabilitacji
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Honorata,Jakub,Magdalena
14 l
Marzena Posluszna
14 l
Ryszard Dzięcielak
14 l