EUDOKIA SZYMEK
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2011
Gazeta Lubuska
"Tych, których kochamy nigdy nie odchodzą" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 lipca 2011 roku odeszła od nas na zawsze śp. EUDOKIA SZYMEK ukochana ŻONA, MAMUSIA, TEŚCIOWA, BABCIA i PRABABCIA Pogrzeb odbędzie się w środę, 6 lipca 2011 roku o godz. 10.30 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w głębokim smutku rodzina Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia