Zbigniew Macik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2011
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2011
Dziennik Łódzki
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś+P
Zbigniewa Macika
wieloletniego Pracownika Radiologii
Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi,
człowieka o wielkim sercu, oddanego pacjentom,
w pełni realizującego misję Szpitala: „Miłość zwycięża cierpienie”.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie
składają
Bracia Bonifratrzy, Dyrekcja i Pracownicy Szpitala
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia