ZDZISŁAW WIESZEŃ

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2011
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 9 listopada 2011 roku odszedł od nas Kochany MĄŻ, SYN, TATUŚ, BRAT i DZIADEK</p>
<h4>śp. ZDZISŁAW WIESZEŃ</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 12 listopada 2011 roku o godzinie 14.00 w Kościele Parafialnym w Dobrzycy.</p>
<p>Pogrążona w smutku Rodzina.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 9 listopada 2011 roku odszedł od nas Kochany MĄŻ, SYN, TATUŚ, BRAT i DZIADEK

śp. ZDZISŁAW WIESZEŃ

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 12 listopada 2011 roku o godzinie 14.00 w Kościele Parafialnym w Dobrzycy.

Pogrążona w smutku Rodzina.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ku pamięci


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

zjednoczenia z Bogiem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EB


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Bóg ma najpiękniejszy uśmiech</p> <p><em>Był sobie raz mały chłopiec, który bardzo chciał spotkać Boga. Dobrze wiedział, że do miejsca, gdzie mieszka Bóg, prowadzi długa droga, zapakował więc do swojej walizeczki sporo herbatników, sześć butelek napoju korzennego i ruszył w drogę. Kiedy przeszedł jakieś trzy skrzyżowania, spotkał starą kobietę. Staruszka siedziała sobie w parku i obserwowała gołębie. Chłopiec usiadł obok niej i otworzył walizkę. Już miał pociągnąć spory łyk napoju, gdy spostrzegł, że staruszka wygląda na głodną, więc poczęstował ją herbatnikiem. Kobieta przyjęła go z wdzięcznością i uśmiechnęła się do chłopca. Jej uśmiech był tak piękny, że chłopiec chciał go ujrzeć jeszcze raz, więc zaproponował jej butelkę napoju. Staruszka uśmiechnęła się ponownie, a chłopczyk był zachwycony! Siedzieli tak przez całe popołudnie, jedząc i uśmiechając się do siebie, choć nie padło ani jedno słowo.</em><em>Kiedy zaczął zapadać zmrok, chłopiec poczuł, że jest bardzo zmęczony, i podniósł się z ławki z zamiarem odejścia. Nie zdążył jednak zrobić więcej niż kilka kroków, gdy nagle odwrócił się, podbiegł do staruszki i uściskał ją, a ona obdarzyła go swoim najpiękniejszym uśmiechem.</em><em>Gdy chłopiec przekroczył próg swojego domu, jego matkę zdziwił wyraz szczególnej radości malujący się na twarzy dziecka.</em><em>- Co takiego dziś robiłeś, że jesteś taki szczęśliwy? – spytała.</em><em>- Jadłem lunch z Bogiem – odpowiedział i zanim zdążyła zareagować, dodał:</em><em>- Wiesz co? Bóg ma najpiękniejszy uśmiech, jaki kiedykolwiek widziałem!</em><em>Tymczasem staruszka, również promieniejąca radością, wróciła do domu.</em><em>Wyraz spokoju, który rozświetlał jej twarz, zastanowił jej syna do tego stopnia, że zapytał:</em><em>- Mamo, co dziś robiłaś, że jesteś taka szczęśliwa?</em><em>- Jadłam w parku ciasteczka z Bogiem. – I zanim jej syn zdążył cokolwiek powiedzieć, dodała:</em><em>- Wiesz co? Jest znacznie młodszy niż sądziłam</em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Spoczywaj w pokoju


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Na zawsze z Panem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EB


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

modlitwa i pamięć


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

radości w objęciach Pana


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

9 listopada 2011-9 marca 2013


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EB


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EB


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>ziarenko gorczycy</p> <p><em>Pewna chińska legenda opowiada o kobiecie, która straciła jedynego syna. Pogrążona w smutku przyszła do mędrca i prosiła go: Czy znasz jakieś modlitwy, które mogłyby przywrócić życie mojemu synowi? Starzec jej odpowiedział: Przynieś mi ziarnko gorczycy z domu, który nigdy nie zaznał smutku. To ziarenko będzie mi potrzebne, aby wypędzić smutek z twojego życia.</em><br /><em>Kobieta chodziła długo, odwiedzając rozmaite domy: bogatych i biednych. Wszędzie jednak spotykała ludzi, którzy w taki czy inny sposób doznali smutku. W wielu miejscach zatrzymywała się na dłużej, aby pocieszać zasmuconych. Zaangażowała się tak mocno w pocieszanie innych, że na koniec zapomniała już o poszukiwaniu magicznego ziarnka gorczycy. I nawet nie zdała sobie sprawy, że poszukiwanie ziarnka gorczycy zabrało smutek z jej życia.</em><br /><em>Cierpienie towarzyszy każdemu z nas. Pragniemy się od niego wyzwolić. Poszukujemy – jak kobieta z chińskiej legendy – ziarnka gorczycy, które mogłoby nam pomoc przemienić nasz smutek w radość. Jedna z dróg wyzwolenia od smutku polega na tym, aby zobaczyć cierpienie i smutek innych, i starć się im pomóc. Pocieszając innych sami znajdziemy pociechę.</em><br /></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bóg z Tobą


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

moja pamięć


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wieczny odpoczynek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JEZU UFAM TOBIE


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pan z Tobą


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ku pamięci


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ave Maria


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EB


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EB


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JEZU UFAM TOBIE


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EB


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia