Jadwiga Włodarczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.06.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.06.2011
Głos Wielkopolski
Serce złote miałaś, od życia dużo nie chciałaś.
Zawsze o nas dbałaś i zawsze też mocno nas kochałaś....
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 6 czerwca 2011 roku
odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babunia i Ciocia
ś + p
Jadwiga Włodarczak
z domu Hełka
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w czwartek, 9 czerwca br.
o godzinie 14.00 w kościele parafialnym w Ceradzu Kościelnym, po czym
pogrzeb na miejscowym cmentarzu.
W smutku pogrążona
rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia