Maria Różycka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2011
Głos Wielkopolski
Tych, których się kocha nie traci się nigdy.
Z żalem zawiadamiamy, że dnia 7.2.2011 roku odeszła od nas
do Boga Ojca nasza kochana Mama, Babcia i Prababcia
ś + p
Maria Różycka
z domu Kołpak
lat 85
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w czwartek, 10 lutego 2011 r. o godz. 13.00 w kościele pw. Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej
w Obornikach Wlkp.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym.
W bólu pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
karo
15 l