Basia Pietraszko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2011
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 czerwca 2011 r. odeszła nasza kochana Mama
śp. Basia Pietraszko
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 16 czerwca 2011 r., o godz. 11.00 w kościele pw. sw. Wojciecha w Gdańsku. Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po mszy św. na cmentarzu parafialnym. Agata i Magda
"Pan Bóg zabiera człowieka wtedy,
gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo."
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej i niespodziewanej śmierci naszej Przyjaciółki szlachetnego serca i pełnej dobroci
śp. Basi Pietraszko
z domu Nalaskowska
Pustka, jaką po sobie zostawiłaś będzie zawsze niewypełniona, a pamięć o Tobie w nas wszystkich pozostanie na zawsze.
Będzie nam Ciebie Basiu bardzo brakowało.
Pogrążone w smutku, wdzięczne za wspólnie przeżyte koleżeńskie chwile, przyjaciółki - absolwentki WSE rocznik 1970.
Ala, Anka, Basia, Bożena, Irena, Jola, Jola(mała), Krystyna z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa, Andrzej i Pamela Połeć
15 l