Marek Uleryk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.04.2010
Gazeta Pomorska

Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 10 kwietnia 2010 r. w katastrofie pod Smoleńskiem zginął nasz ukochany Syn, Brat, Szwagier i Wujek śp. Marek Uleryk lat 35 Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą św. dnia 21 kwietnia 2010 r. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Jakuba i Apostoła w Dziewierzewie. Pogrążeni w smutku SIOSTRA EWA z MĘŻEM TADEUSZEM i DZIEĆMI SIOSTRA MARIA z MĘŻEM JACKIEM i DZIEĆMI SIOSTA ALDONA z MĘŻEM PAWŁEM i DZIEĆMI

Plaża

Łączymy się w bólu i rozpaczy po tragicznej śmierci chor. MARKA ULERYKA oficera Biura Ochrony Rządu Rodzicom, Siostrom wyrazy współczucia składa Zarząd Gminny Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Kcyni

Jedna jest Polska, jak Bóg jeden na niebie Wszystkie me siły Jej składam w ofierze Na całe życie, które wziąłem z Ciebie Cały do Ciebie Ojczyzno należę. J.Lechoń Wstrząśnięte tragedią pod Smoleńskiem, pogrążone w głębokiej żałobie Dziewierzewo żegna MARKA ULERYKA naszego mieszkańca, kolegę, przyjaciela i sąsiada. RODZICOM JANINIE i STANISŁAWOWI ULERYKOM Siostrom Ewie, Marii i Aldonie oraz całej Rodzinie przekazujemy słowa chrześcijańskiej pociechy i jedności w cierpieniu. Rada Sołecka wsi Dziewierzewo, Druhny i Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziewierzewie, Członkowie Stowarzyszenia "Razem dla Dziewierzewa", Koledzy z LZS "Orion" Dziewierzewo, Mieszkańcy wsi Dziewierzewo Marku, oddajemy Ci cześć i modlimy się o spokój wieczny Twej duszy

PODZIĘKOWANIE Składamy wyrazy głębokiej wdzięczności delegacjom najwyższych szczebli państwowych, wojewódzkich, powiatowych, gminnych, pocztom sztandarowym, ugrupowaniom politycznym, braciom strażakom, koleżankom i kolegom z Biura Ochrony Rządu, pracownikom Urzędu Wojewódzkiego, w szczególności pani Małgorzacie Kasiorek za opiekę i wsparcie w trudnych dla nas chwilach, organizacjom pozarządowym, księdzu proboszczowi Alfredowi Lugiert, Marii Łuszczarz, mieszkańcom Dziewierzewa, sąsiadom. Dziękujemy wszystkim Tym, którzy wzięli udział w uroczystości pożegnania i ostatniej drodze naszego ukochanego Syna i Brata Zmarłego Marka Uleryka oraz Tym, którzy przybyć nie mogli, ale łączyli się z nami w smutku i bólu. Szczerze dziękujemy za godne pożegnanie, modlitwę, msze święte i serdeczne wspomnienie. Pogrążeni w smutku Rodzice oraz Siostry z Rodzinami

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci innych Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci chor. Marka Uleryka Funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu Rodzinie i Bliskim szczere wyrazy współczucia składają Burmistrz Kcyni Tomasz Szczepaniak Przewodniczący Rady Miejskiej w Kcyni Ryszard Hanioszyn

<p>Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem oficera Biura Ochrony Rządu, a przed laty spadochroniarza Zawiszy, medalisty mistrzostw Polski chor. MARKA ULERYKA Rodzinie i przyjaciołom wyrazy głębokiego współczucia składa Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy Zawisza</p>

Składamy wyrazy głębokiego współczucia Cioci, Wujkowi i Kuzynkom Aldonie, Marii, Ewie z Rodzinami z powodu tragicznej śmierci pod Smoleńskiem ukochanego Syna, Brata i Kuzyna chor. Marka Uleryka funkcjonariusza BOR-u. Łączymy się z Wami w bólu. Pogrążone w smutku KUZYNKI: BARBARA z INOWROCŁAWIA, AGNIESZKA z NAKŁA, DOROTA z BYDGOSZCZY z RODZINAMI Racz Panie Boże przyjąć Go do siebie i daj ukojenie w bólu i cierpieniu Jego Bliskim

Łączymy się w bólu i rozpaczy po tragicznej śmierci chor. Marka Uleryka Oficera Biura Ochrony Rządu. Rodzinie i Najbliższym wyrazy głębokiego współczucia składają Koledzy z Sekcji Spadochronowej Inowrocław

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci innych. Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego Kolegi chor. Marka Uleryka Funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu. Rodzinie i Najbliższym szczere wyrazy współczucia składają SŁAWOMIR i MARZENA SPYCHALSCY z DZIEĆMI

10 kwietnia 2010 roku w katastrofie pod Smoleńskiem w Służbie dla Ojczyzny zginął ppor. Marek Uleryk Oficer Biura Ochrony Rządu, czuwał nad bezpieczeństwem Pierwszej Damy. Sportowiec, instruktor spadochroniarstwa, człowiek wszechstronny. Odszedł wybitny Polak. To wielka strata. Rodzinie i Bliskim składam najszczersze wyrazy współczucia Wojewoda Kujawsko-Pomorski Rafał Bruski.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o tragicznej śmierci pod Smoleńskiem Oficera Biura Ochrony Rządu Marka Uleryka wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziców Janiny i Stanisława, Sióstr Ewy, Marii i Aldony, dla całej Rodziny i wszystkich Bliskich Wojciech Mojzesowicz Poseł na Sejm RP

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

beata


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

krzysztof


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GREGOR


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda włocławek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda włocławek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ania


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Natasza


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

tadeusz maciolek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

tadeusz maciolek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sonia


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sonia


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dariusz Rybak z rodziną


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dariusz Rybak z rodziną


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jerzy Wanda Chęś


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jerzy Wanda Chęś


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

emilia i rafal


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

marek z nakła


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sylwia


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda, Rafał i Igor z Kwidzyna


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rafał Żurek


16 l

<p>Niechaj duszy Twojej już szcześcia nie zabraknie!</p> <p>Piękna twarz i sylwetka, piękny człowiek . Jak David Duchovny z" Archiwum X". Wole tak postrzegać Twoją śmierć jak w filmowej czy powieściowej zagadce niż uświadamiac sobie grozę i prawde tego koszmarnego wydarzenia. Do zobaczenia w wymiarze duchowym. To niespotykane nie przytrafiło mi sie nigdy czuć coś do celuloidowych cieni na ekranie a jednak gdybym Cię poznała to by była miłosc od pierwszego wejrzenia z mojej strony.Teraz spogladam na zdjecie i cień stał sie mała cząstką miłosci i namietnosci zagubionej , poprzestawianej w czasie. Dołączam moje oblicze aby na chwile w jednym czasie i miejscu tak choć wirtualnym jak internet ale i przez to tak realnym wobec sytuacji spotkało sie z Toba i staneło ramie w ramie . Moc ciepła dla tych którzy będą odczuwac brak twojej obecności w codziennym zyciu.</p> <p>Bea (korozja)</p>


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia