Urszula Zagdan
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2011
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2011
Echo Dnia
"Przeszłość zachowana w pamięci staje się częścią teraźniejszości" Dnia 23 listopdada 2011 roku odeszła od nas Urszula Zagdan nauczyciel szkoły Podstawowej nr 33 w Kielcach. Pozostanie w naszej pamięci wspaniała, serdeczna koleżanka, oddany nauczyciel i wychowawca. Zachowamy wspomnienie Jej życzliwości, dobroci, pasji i entuzjazmu. Ta pamięć o Niej tkwi w nas mocniej niż świadomość, że Jej nie ma... Łączymy się w bólu i rozpaczy z Mamą, Mężem, Córkami i Rodziną. Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy niepedagogiczni Szkoły Podstawowej nr 33 w Kielcach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Joanna i Jakub Klaus
14 l
Agnieszka Pawlik
14 l
Agnieszka Pawlik
14 l
Anna
14 l
KATARZYNA L.
14 l
Gabryś Wąsik z Rodziną
14 l