Kazimiera Łojek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.07.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.07.2011
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11 lipca 2011 roku
odeszła od nas nagle ukochana Mama, Teściowa i Babcia
ś + p
Kazimiera Łojek
z domu Ratajczak
lat 74
Msza św. zostanie odprawiona w środę, 13 lipca 2011 roku
o godzinie 14.00 w kościele parafialnym w Konarzewie.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św.
W smutku pogrążona
Rodzina
Wyrazy głębokiego i szczerego współczucia
dla Pani Ireny Ratajczak
Radnej Rady Gminy Granowo
z powodu śmierci
Matki Kazimiery Łojek
składają
Przewodniczący Rady Gminy Granowo wraz z Radnymi
Wójt Gminy wraz z pracownikami Urzędu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia