Elżbieta Górecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.03.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.03.2011
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 marca 2011 roku zmarła
Ś+P
Elżbieta Górecka
Członek Społecznego Komitetu Panoramy Racławickiej, zasłużona w przywracaniu we Wrocławiu wielkiego dzieła polskiej kultury.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 8 marca 2011 r. na cmentarzu parafialnym w Jaszkotlu poprzedzone mszą św. o godz. 14.45 w kościele pw. Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
Społeczny Komitet Panoramy Racławickiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia