Helena Kowalczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2011
Głos Wielkopolski

Była miłość, radość, cierpienie.
Pozostał żal, smutek i cierpienie.
Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 stycznia 2011 r.
odeszła od nas do Pana opatrzona sakramentami świętymi, nasza ukochana
Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś + p
Helena Kowalczyk
lat 86
Msza święta pogrzebowa odprawiona zostanie dnia 27 stycznia 2011 r.
o godzinie 10.00 w kościele pw. Jana Bosko w Luboniu.
Pogrzeb po mszy świętej o godzinie 11.00 na cmentarzu parafialnym w Żabikowie.
W smutku pogrążony
syn z rodziną

Plaża

Ona odeszła. Kiedy odchodzi
człowiek, bliskość ulatuje jak ptak,
w nucie serca zostaje wyrwa,
w którą się wdziera tęsknota
(Karol Wojtyła)

Przepełnieni ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 24.1.2011 r. opatrzona sakramentami świętymi po pracowitym i pełnym poświęcenia i miłości życiu odeszła do Pana nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia

ś + p
Helena Kowalczyk
przeżywszy 86 lat

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek, 27 stycznia 2011 r. o godz. 10.00 w kościele św. Jana Bosko w Luboniu. Pogrzeb tego samego dnia o godz. 11.00 w Żabikowie.

W smutku pogrążeni
Córka, Zięć, Wnuk oraz Wnuczka z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia