Walentynę Jabłońską
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2012
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2012
Dziennik Bałtycki
Z wielkim smutkiem żegnamy Nestorkę
trójmiejskich okulistów
dr med. Walentynę Jabłońską
Twórcę gdyńskiej okulistyki, byłego ordynatora Oddziałów Okulistycznych
w Gdańsku i w Gdyni.
Zapamiętamy Ją jako doskonałego Nauczyciela i skromnego Człowieka.
Cześć Jej pamięci.
Członkowie PTO
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
pacjentka Maria
14 l
pacjent zdzisław
14 l