Marian Sandecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2009
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci długoletniego proboszcza parafii pw. ś. Antoniego w Przylepie - inicjatora budowy kościoła, wychowawcy, pedagoga wielu pokoleń, nieocenionego mieszkańca naszej Gminy śp. Ks. MARIANA SENDECKIEGO Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie Zmarłego składa Wójt Gminy Zielona Góra i Rada Gminy Zielona Góra
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Kacper Dunian
15 l
Maciej Ogórek
17 l
mieszkańcy Przylepu
17 l