Barbara Iwaszkiewicz-Bilikiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2011
Dziennik Bałtycki
Z głębokim bólem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci w dniu 26 kwietnia 2011 roku na terenie Słowacji śp. prof. dr hab. Barbary Iwaszkiewicz – Bilikiewicz kierownika oddziału okulistycznego Centrum Medycznego Kardiotel w Sopocie i Jej Męża śp. dr. medycyny Andrzeja Słowikowskiego, lekarza oddziału kardiologicznego C.M. Kardiotel.
W osobie Pani Profesor zabraknie nam twórczo i profesjonalnie zaangażowanego lekarza, pełnego empatii dla chorych. Wszystkim nam, współpracownikom i koleżeństwu, udzielał się Jej niesłabnący dynamizm, entuzjazm i radość życia.
śp. dr. Andrzeja Słowikowskiego wspominamy jako pełnego życzliwej dobroci dla chorych i serdecznego kolegę oraz znakomitego kardiologa.
Takimi Ich zapamiętamy.
Niechaj dobro, które czynili na ziemi otworzy Im bramy Wieczności.
Rodzinie Zmarłych składamy wyrazy serdecznego i głębokiego współczucia.
Kierownictwo i pracownicy Centrum Medycznego KARDIOTEL
Głęboko wstrząśnięci nagłym odejściem z grona polskich okulistów
prof. dr hab. med. Barbary Iwaszkiewicz-Bilikiewicz
wieloletniego przewodniczącego Gdańskiego Oddziału PTO i kierownika Katedry i Kliniki Chorób Oczu, znakomitego lekarza chirurga, pedagoga, nauczyciela rzeszy lekarzy i studentów.
Składamy kondolencje na ręce najbliższej Rodziny Zmarłej
Wszyscy członkowie Polskiego Towarzystwa Okulistycznego
Rodzinie, Pracownikom Kliniki Okulistycznej GUM, wszystkim Bliskim
serdeczne wyrazy współczucia z powodu tragicznej śmierci Pani
prof. dr hab. med. Barbary Iwaszkiewicz -Bilikiewicz
i Męża
Pana doktora Andrzeja Słowikowskiego
składają zarząd i członkowie Olsztyńskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Okulistycznego
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 26 kwietnia 2011 r. zmarła tragicznie
prof. dr hab. med. Barbara Iwaszkiewicz-Bilikiewicz
W Akademii Medycznej pracowała 47 lat przez ćwierćwiecze pełniąc funkcję kierownika Kliniki Chorób Oczu.
Była wybitnym mikrochirurgiem oddanym pacjentom. Dynamicznym, energicznym szefem sprawnie zarządzającym całym zespołem.
My wszyscy: salowe, sekretarki, pielęgniarki, lekarze dziękujemy za wspólne lata i żegnamy składając kondolencje Rodzinie Zmarłej.
Cały personel Katedry i Kliniki Chorób Oczu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Joanna
15 l
Joanna
15 l
Antonina
15 l
Halina Krajewska
15 l
Elżbieta Krajewska
15 l
Ewa Pałyga
15 l
JP
15 l
Iwona
15 l
Bożena Pankowka
15 l
Auto Nowak
15 l
K. Noryskiewicz Iwaszkiewicz
15 l
15 l
K. Noryskiewicz Iwaszkiewicz
15 l
hanna d 3.05.2011
15 l
Janusz
15 l
Jacek Trzyna
15 l
Joanna
15 l
Stanisław Lewalski
15 l
Barbara i Wojciech Raniewicz
15 l
Krystyna Kobus- Rytelewska
15 l
MARIA
15 l
Eugeniusz Torchała wraz z mamą
15 l
Zofia Kobus z rodziną
15 l
Iwona
15 l