Stanisław Kowalik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2011
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 18 stycznia 2011 r. odszedł nasz ukochany Mąż, Tato, Dziadek i Brat
ŚP
Stanisław Kowalik
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21 stycznia 2011 r. o godz. 7.30 w kościele św. Jerzego na Popowicach (ul. Wejherowska).
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w tym samym dniu o godz. 10.40 na cmentarzu Osobowickim.
Pogrążona w smutku Rodzina
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 18.01.2011 r. zmarł
Mgr inż. Stanisław Kowalik
Wieloletni pracownik Zakładu Teletransmisji Instytutu Telekomunikacji, Teleinformatyki i Akustyki Politechniki Wrocławskiej.
Wybitny działacz NSZZ "Solidarność" z okresu walki o wolną Polskę.
Członek podziemnej struktury Solidarności.
Przewodniczący Komisji Oddziałowej NSZZ "Solidarność" przy Instytucie Telekomunikacji i Akustyki w latach 1989-1991.
Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką Politechniki Wrocławskiej oraz licznymi nagrodami Rektora i Dyrektora Instytutu.
W Zmarłym tracimy serdecznego kolegę cieszącego się powszechnym szacunkiem i sympatią.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Msza żałobna 21.01.2011 roku, godzina 7.30, w kościele pw. św. Jerzego przy ul. Ojców Oblatów (Popowice – mały kościół).
Ostatnie pożegnanie w dniu 21.01.2011 r., godzina 10.40, na cmentarzu Osobowickim.
Współpracownicy z Instytutu Telekomunikacji, Teleinformatyki i Akustyki
Dziekan Wydziału Elektroniki, Dyrektor, Rada Naukowa Instytutu Telekomunikacji, Teleinformatyki i Akustyki
Rektor Politechniki Wrocławskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia