Teresa Frankiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2011
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIA Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Teresy Frankiewicz A w szczególności pani kurator Annie Łukaszewskiej, Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” i pracownikom Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy; Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu: Zespołu Szkół nr 3, Zespołu Szkół Chemicznych, Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół Elektrycznych i Zespołu Szkół Samochodowych we Włocławku za słowa wsparcia, złożone wieńce i kwiaty serdeczne „Bóg zapłać” składa Rodzina
„dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu” Antoine de Saint-Exupery Pogrążeniu w smutku zawiadamiamy, że 01.11.2011r. odeszła od nas śp. Teresa Frankiewicz nasza Koleżanka, wieloletni pracownik nadzoru pedagogicznego i związkowiec. Choć dziś Cię żegnamy to i tak będziesz wśród nas. Z Mężem, Rodziną i Najbliższymi łączymy się w bólu. Anna Łukaszewska Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty z Pracownikami
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Teresy Frankiewicz. Szczere kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają Dyrekcja i Grono Pedagogiczne: Zespołu Szkół nr 3, Zespołu Szkół Chemicznych, Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół Elektrycznych i Zespołu Szkół Samochodowych we Włocławku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Urszula
14 l
nauczycielka
14 l
nauczycielka
14 l
koleżanka z pracy
14 l