Tadeusz Paprzyca-Paprzycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2011
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2011
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11.09.2011 r., przeżywszy 84 lata, zmarł nasz najukochańszy Mąż, Ojciec, Brat i Dziadek
śp.
Tadeusz Paprzyca-Paprzycki
długoletni Dyrektor Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu
oraz Liceum Ogólnokształcącego w Wiśle.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dnia 15 września 2011 r. o godz. 14.30
w kościele pw. Dobrego Pasterza w Ustroniu-Polanie,
o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku Rodzina
Serdeczne podziękowania za udział w ceremonii pogrzebowej
śp. Tadeusza Paprzycy-Paprzyckiego
delegacjom Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu i Liceum Ogólnokształcącemu w Wiśle oraz Przyjaciołom i Znajomym
składa Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l