Marian Gort

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.05.2011
Gazeta Pomorska

"Nikt nie jest gotowy na smutek, lecz świadomość, że w pobliżu są ludzie gotowi nieść pomoc pomaga". Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi z parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, rodzinie, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom za okazaną pomoc i wsparcie w tak trudnych dla nas chwilach. Podziękowania kierujemy również do koleżanek i kolegów z zakładu pracy, członków ogniska ZNP Nr 7 oraz wszystkich uczestniczących w ostatniej drodze naszego kochanego męża, taty i dziadka śp. Marian Gort Ponadto dziękujemy delegacji młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 im. L.Braille'a oraz byłemu dyrektorowi tego ośrodka Panu Zenonowi Imbierowskiemu Żona i córka

Plaża

"Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas" Serdecznie dziękujemy lekarzom prowadzącym naszego kochanego męża i tatę, w tak ciężkich dla niego chwilach, w szczególności: Pani doktor Hannie Ledkiewicz i Panu doktorowi Radosławowi Konieczce za leczenie, walkę o życie i ulgę w cierpieniu naszego męża, taty i dziadka. Dziękujemy także całemu zespołowi pielęgniarek i rehabilitantów z zespołu opieki domowej i paliatywnej Domu Sue Ryder. Wyjątkowe podziękowanie składamy Pani Iwonie Owczarz z Agencji Opiekunów "Almach" za bardzo troskliwą i profesjonalną, codzienną pielęgnację męża i taty śp. Marian Gort Żona i córka

można odejść na zawsze, by stale być blisko (ks. J. Twardowski) Z sercem pełnym bólu dzielimy się smutną wiadomością, że dnia 6 maja 2011 r. odszedł od nas i rozpoczął nowe życie, wiecznie nam kochany Mąż, Tata i Dziadek śp. Marian Gort lat 73 Zgodnie z życzeniem Zmarłego ciało zostanie skremowane. Pogrzeb prochów odbędzie się w środę, 11 maja 2011 r. o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy poprzedzony mszą św. w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej przy ul. Żmudzkiej 2 o godz. 11.00. W smutku pogrążone ŻONA i CÓRKA

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.P. Rzeszow


14 l

<p>pani Jolu i Dominiko</p> <p>Szczere wyrazy współczucia</p> <p>Marek z rodziną</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.P. Rzeszow


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.P. Rzeszow


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dominika


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Grzegorz


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia