Józef Lapeta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2011
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2011
Dziennik Łódzki
Pogrążeni w żałobie zawiadamiamy, że dnia 4 czerwca 2011 roku odszedł do Pana, Senior naszej Rodziny
Ś.P.
Józef Lapeta
Ogrodnik
Zmarł po długich cierpieniach, w wieku 93 lat, nasz Kochany Stryj, Wuj i Dziadek.
Zawsze opiekuńczy i oddany bez reszty swoim Najbliższym.
Msza Święta odbędzie się w dniu 8 czerwca 2011 roku o godz. 13.30 w kościele parafialnym w Łodzi-Rudzie, ul. Farna 12, skąd ciało będzie wyprowadzone na miejscowy cmentarz.
Żegnamy Cię.
Rodzina
W dniu 4 czerwca 2011 roku, w wieku 93 lat, zmarł
Ś.P.
Józef Lapeta
pierwszy wieloletni Prezes Zarządu reaktywowanego po roku 1956
Związku Ogrodniczego w Łodzi, a następnie Koła Ogrodniczego przy
Łódzkiej Spółdzielni Ogrodniczo-Pszczelarskiej, która z Jego inicjatywy
została ponownie utworzona po wcześniejszym jej „upaństwowieniu”
i ponownie z Jego inicjatywy reaktywowanego Związku, jako samodzielnej
organizacji, a także Wiceprezes Zarządu Polskiego Związku Ogrodniczego
- organizacji o zasięgu ogólnopolskim.
Odszedł od nas CZŁOWIEK, który wiele lat życia poświęcił bezinteresownej,
ogromnie zaangażowanej społecznej działalności na rzecz polskiego
środowiska ogrodniczego, w szczególności regionu łódzkiego.
Ze smutkiem i ogromnym żalem żegnamy HONOROWEGO CZŁONKA
naszej organizacji, dzięki któremu w wielkim stopniu ogrodnictwo naszego regionu stoi na tak wysokim poziomie, a nasza organizacja z uporem dość skutecznie broni interesów jej członków.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 8 czerwca br. (środa) o godz. 13.30 w kościele pw. św. Józefa przy ul. Farnej w Łodzi.
Zarząd, członkowie i pracownicy
Związku Ogrodniczego w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia