Stanisław Gwizdka

26 marca 1922 - 28 maja 2010

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2010
Dziennik Łódzki

<p style="text-align:center"><em>,,Nie umiera ten, kto trwa wiecznie w pamięci i sercach żywych&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 28 maja 2010 roku odszedł od nas, przeżywszy 88 lat, nasz najukochańszy Mąż, Tata i Teść</p>
<p style="text-align:center"><strong>Ś + P. Stanisław Gwizdka</strong></p>
<p>Więzień obozów w Oświęcimiu, Gross-Rosen i Flossenburg-Hersbruck, absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej, przez wiele lat związany z zakładami Elektromontaż i Elta w Łodzi.</p>
<p>Uroczystości pogrzebowe odbyly się w dniu 8 czerwca 2010 roku (wtorek) o godz. 11.20 na cmentarzu rzymskokatolickim pw. św. Józefa w Łodzi przy ul. Ogrodowej 39, o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku</p>
<p>Rodzina</p>
<p>Wspomnienie o Zmarłym : http://mgr.inz.Stanislaw. Gwizdka.com</p>
<p>mgr.inz.Stanislaw.Gwizdka.com</p>
<p>Kondolencje prosimy przesyłać tylko pocztą elektroniczną: kondolencje@Gwizdka.com</p>

,,Nie umiera ten, kto trwa wiecznie w pamięci i sercach żywych"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 28 maja 2010 roku odszedł od nas, przeżywszy 88 lat, nasz najukochańszy Mąż, Tata i Teść

Ś + P. Stanisław Gwizdka

Więzień obozów w Oświęcimiu, Gross-Rosen i Flossenburg-Hersbruck, absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej, przez wiele lat związany z zakładami Elektromontaż i Elta w Łodzi.

Uroczystości pogrzebowe odbyly się w dniu 8 czerwca 2010 roku (wtorek) o godz. 11.20 na cmentarzu rzymskokatolickim pw. św. Józefa w Łodzi przy ul. Ogrodowej 39, o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku

Rodzina

Wspomnienie o Zmarłym : http://mgr.inz.Stanislaw. Gwizdka.com

mgr.inz.Stanislaw.Gwizdka.com

Kondolencje prosimy przesyłać tylko pocztą elektroniczną: kondolencje@Gwizdka.com

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa Stradza


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

28 maja ten smutny dzien -Ala


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jacek Gwizdka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jacek Gwizdka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jacek Gwizdka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Asia Sokolowska-​Gwizdka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa Bachleda - Kominek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W Dniu 26 marca Alina


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jacek Gwizdka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa Stradza


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aneta Bachleda-​Kominek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jacek z Asią


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alina


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Asia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W smutku 26 miesiecy Alina


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Asia z Jackiem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

krystyna zcetniewa


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Asia i Jacek Gwizdka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zakopane Bachledowie


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Asia i Jacek Gwizdka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marzena


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>26 marca 2012 rok!</p> <p>Dzis Twoje Staszku urodziny! sercami jestesmy przy Tobie! Alina z Jackiem</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jestesmy sami juz rok i 8 mies.</p> <p>Za nami tyle pustych dni i ciagle nam jest ciezko!</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Nasze mysli nieustanne przy Tobie</p> <p>Czy to mozliwe Staszku, ze nie jestes z nami juz poltora roku! smutny jest dom.</p>


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia