Leszek Radzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.11.2011
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.11.2011
Kurier Lubelski
W dniu 20 listopada 2011 roku w Warszawie zmarł nasz ukochany Brat LESZEK RADZKI - Muzyk - dla którego muzyka była całym życiem. Występował w zespołach lubelskich m.in. "Bezimienni" i "Minstrele" i warszawskich oraz za granicą.
Żegnamy Cię Leszku.
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
przyjaciele
14 l
Marek Stępień
14 l