Stanisław Jojczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2011
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
wieloletniego, cenionego i szanowanego Wykładowcy naszej Uczelni,
człowieka o wielkim sercu,
szlachetnego i niezapomnianego Kolegi
prof. dr. hab. Stanisława Jojczyka
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
rektor, prorektor, dziekani,
pracownicy i studenci
Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
B. - studentka WSTIH
15 l
Anna WSTiH
15 l
studentka
15 l
Marzena WSTiH
15 l
Dla Wspaniałego Profesora
15 l
Marta Schupke WSTiH
15 l
Stdentka WSTIH
15 l
Martyna WSTIH 3.06.2011
15 l
Kamila
15 l
zygi
15 l
Joanna Natulak
15 l
Pestilenz Anna
15 l
Anna, wstih
15 l
Agnieszka B. studentka WSTiH
15 l
Dorota.
15 l
Drogi nasz profesor
15 l
Wincenty Jojczyk
15 l
studentka II r.
15 l
Agnieszka studentka WSTIH
15 l
Kamil
15 l
II r. niestacjonar ne. żal
15 l
Eugeniusz i Danuta Skierka
15 l
wielki smutek
15 l
Natalia
15 l