Magdalena Roguska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2012
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2012
Dziennik Bałtycki
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 28 grudnia 2011 r. odeszła nasza Siostra
śp.
Magdalena Roguska
Msza św. żałobna za spokój Jej duszy odprawiona zostanie dnia 3 stycznia o godz. 11.00 w kościele pw. św. Ojca Maksymiliana Kolbe w Gdańsku- Suchaninie.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 13.00 w kaplicy cmentarza Komunalnego - Łostowice.
Pogrążona w żalu rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia