ROMAN KEMPSKI
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.12.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.12.2011
Gazeta Lubuska
Wszystkim, którzy wspierali mnie podczas choroby mojego MĘŻA ROMANA KEMPSKIEGO a po Jego śmierci okazali wiele serca i życzliwości, dzieląc ze mną smutek, pragnę wyrazić podziękowanie. Naszym Przyjaciołom, Sąsiadom, Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom Zespołu Szkół nr 14 w Gorzowie Wlkp., Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom gorzowskich szkół i przedszkoli, Władzom Gorzowa Wlkp., Księżom koncelebrującym Mszę Św. oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych najserdeczniej dziękuję. Lidia Kempska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Bogusia S.
14 l
marian madeksza
14 l
Bożena i Leszek
14 l