Wilhelm Wójtowicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2012
Dziennik Polski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas na zawsze
ŚP Wilhelm Wójtowicz
emerytowany Nauczyciel Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1,
długoletni Kierownik Warsztatów Szkolnych.
Odszedł od nas Człowiek, który całe swoje życie poświęcił wychowaniu
młodzieży.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako prawy i szlachetny
Pedagog.
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, 3 lutego 2012 r. o godz.10.20 na cmentarzu Rakowickim.
Rodzinie Zmarłego składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu
Szkół Elektrycznych Nr 1
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia