Stefan Szczepiński

This was published in the following publications on 03.07.2009:
Ziemia Kaliska

<p><em>,,Dziękujemy Bogu za Twoje życie, za Twoją miłość, dobroć i nieustępliwość w walce z chorobą&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 25 czerwca 2009 roku zmarł w wieku 57 lat nasz ukochany Mąż, Ojciec, Brat, Wujek i Zięć</p>
<h4>Śp. Stefan Szczepiński</h4>
<p>Msza św. odbędzie się 2 lipca 2009 r. o godz. 13.00 w kościele pw. Świętej Rodziny (Rogatka)<br />Pogrzeb na cmentarzu miejskim w Kaliszu (Rogatka)</p>
<p>Pogrążeni w smutku żona, syn i rodzina</p>

,,Dziękujemy Bogu za Twoje życie, za Twoją miłość, dobroć i nieustępliwość w walce z chorobą"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 25 czerwca 2009 roku zmarł w wieku 57 lat nasz ukochany Mąż, Ojciec, Brat, Wujek i Zięć

Śp. Stefan Szczepiński

Msza św. odbędzie się 2 lipca 2009 r. o godz. 13.00 w kościele pw. Świętej Rodziny (Rogatka)
Pogrzeb na cmentarzu miejskim w Kaliszu (Rogatka)

Pogrążeni w smutku żona, syn i rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Łukasz Kiszewski


16yrs

Image chosen by user

Wieslaw Graczyk


16yrs

Image chosen by user

Ela Kimsa


16yrs

Image chosen by user

nika


16yrs

Image chosen by user

Rodzina Śmiecińskich


16yrs

Image chosen by user

Wieslaw Graczyk


16yrs

Image chosen by user

Wieslaw Graczyk


16yrs

Image chosen by user

Michał Graczyk


16yrs

Image chosen by user

Ela i Agnieszka


16yrs

<p>"Anioły są wśród nas"</p> <p><em>...„Anioły są wśród nas,</em></p> <p><em>rzadko się ujawniają,</em></p> <p><em>owiane tajemnicą swej egzystencji,</em></p> <p><em>są nawet wtedy, gdy życie się zmienia.</em></p> <p><em>Anioły zmieniają każdy ból w radość istnienia,</em></p> <p><em>jednym dotknięciem swej dobroci,</em></p> <p><em> ocierają morze Twoich łez.</em></p> <p><em>Na to mają serce, żeby kochać,</em></p> <p><em>dobrą wolę, by przebaczać,</em></p> <p><em>nieważne, jak bardzo będzie źle,</em></p> <p><em>przynoszą nadzieję na lepsze jutro..."</em></p> <p><em>Drogi Stefanie wiem, że jesteś Aniołem dla Swych Najbliższych. Śpij snem wiecznym.</em></p> <p><em>Agnieszko...</em></p> <p><em><em>..."Czasami są takie dni, a nawet miesiące, </em></em></p> <p><em><em>kiedy myśli bywają smutne,</em></em></p> <p><em><em>a serce wciąż płaczące.</em></em></p> <p><em><em>Ale los się uśmiechnie, wszystko się odwróci,</em></em></p> <p><em><em>bo wiara w naszym sercu uczyni cuda.</em></em></p> <p><em><em>Spójrz dookoła siebie ,</em></em></p> <p><em><em>nie jesteś sama.</em></em></p> <p><em><em>Ktoś jest tam w niebie i tu na ziemi.</em></em></p> <p><em><em>Nie ma takiej rzeczy, która złamać Cię potrafi,</em></em></p> <p><em><em>w bólu największym nawet,</em></em></p> <p><em><em>Ktoś zawsze w Ciebie wierzy..."</em></em></p> <p><br /></em></p></p>


16yrs

Image chosen by user

Krzysztofa Biesiada z rodziną


16yrs

Image chosen by user

Stefan Mołek


16yrs

Image chosen by user

rodzina Mańków


16yrs

Image chosen by user

aleksander smolenski


16yrs

<p>Życiowe motto</p> <ul> <li>Najważniejsza jest rodzina i przyjaciele. </li> <li>Spokój i jeszcze raz spokój. Żona</li> </ul>


16yrs

Image chosen by user

Borowska z rodziną


16yrs

Image chosen by user

siostra Zosia


16yrs

Image chosen by user

Łukasz z rodziną


16yrs

Image chosen by user

Joanna Tułazińska


16yrs

Image chosen by user

Sebastian z rodziną


16yrs

Image chosen by user

Sebastian Matusiak


16yrs

<p>Z kazania pogrzebowego...</p> <p><br /><strong>Stefanie, bądź Patronem naszego dobrego humoru!</strong></p> <p>Gdy zobaczysz, że komuś z nas jest smutno, pomódl się przed Panem Bogiem o poprawę nastroju.</p> <p>Gdy zobaczysz, że komuś w oku kręci się łza, to pomóż szybko znaleźć chusteczkę do jej otarcia.</p> <p>Gdy zobaczysz, że jesteśmy na kogoś źli i awantura wisi w powietrzu, to przypomnij nam, że dobry żart może więcej zdziałać niż zaciśnięta pięść.</p> <p><strong>Stefanie, bądź Patronem naszego dobrego humoru!</strong></p>


16yrs

Image chosen by user

Dorota i Michał


16yrs

Image chosen by user

Koleżanki z biblioteki


16yrs

End of content

No more pages to load