Jerzy Nowacki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.10.2011
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Od życia dużo chciałeś, od siebie wiele dałeś....<br />Walczyłeś, ale przegrałeś.<br />Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 6 października 2011 roku<br />odszedł pozostawiając bliskich w głębokim żalu<br />mój kochany MĄŻ, nasz kochany TATA,<br />SYN, TEŚĆ, DZIADEK, BRAT, WUJEK i SZWAGIER</p>
<h5><strong>ŚP.<br />JERZY NOWACKI</strong></h5>
<p>Pogrzeb odbędzie się 11 października 2011 roku o godz. 11:20<br />na cmentarzu komunalnym (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie<br />rodzina</p>
<p>Msza Św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu<br />o godz. 6:30 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej</p>

"Od życia dużo chciałeś, od siebie wiele dałeś....
Walczyłeś, ale przegrałeś.
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 6 października 2011 roku
odszedł pozostawiając bliskich w głębokim żalu
mój kochany MĄŻ, nasz kochany TATA,
SYN, TEŚĆ, DZIADEK, BRAT, WUJEK i SZWAGIER

ŚP.
JERZY NOWACKI

Pogrzeb odbędzie się 11 października 2011 roku o godz. 11:20
na cmentarzu komunalnym (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie
rodzina

Msza Św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu
o godz. 6:30 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny Odpoczynek..​.żona


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci...​żona


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama śp. Joasi Jałocha


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
zawsze w modlitwie-​dziadkowie Patii


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Promyczek do Nieba...żona


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moja Pamięć Maryla


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci...​żona


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama śp. Joasi Jałocha


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niedzielne Światełko...​żona


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama śp. Joasi Jałocha


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moje myśli przy Tobie...żona


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny Odpoczynek..​.żona


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama śp. Joasi Jałocha


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>06.X.2011(*)06.IV.​2016 Moje wspomnienia nigdy nie zgasną..</p> <p><br /><span>Jeszcze wczoraj razem</span><br /><span>wspólne marzenia i plany</span><br /><span>dziś samotna droga przede mną</span><br /><span>bez Ciebie kochany</span><br /><span>Snuję się po domu</span><br /><span>jak cień z kąta w kąt</span><br /><span>kroki echem odbite od ściany</span><br /><span>dotykam Twych rzeczy</span><br /><span>tyle wspomnień z nimi związanych</span><br /><span>tyle spraw niedokończonych</span><br /><span>Twarz łzami zalana</span><br /><span>w sercu ból nie do opisania</span><br /><span>Dlaczego?</span><br /><span>Dlaczego odszedłeś tak nagle</span><br /><span>zostawiając pustkę i żal</span><br /><span>jeszcze nie pora była na Ciebie</span><br /><span>lecz Bóg był innego zdania</span><br /><span>przygotował miejsce w niebie</span><br /><span>i zabrał Cię do siebie</span><br /><span>Mnie zostało tylko wspomnienie</span><br /><span>wspólnie spędzonych lat...żona</span></p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy Wujku...Ewa i Julia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy... Wandzia i Leszek


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia