Jerzy Nowacki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.10.2011
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Od życia dużo chciałeś, od siebie wiele dałeś....<br />Walczyłeś, ale przegrałeś.<br />Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 6 października 2011 roku<br />odszedł pozostawiając bliskich w głębokim żalu<br />mój kochany MĄŻ, nasz kochany TATA,<br />SYN, TEŚĆ, DZIADEK, BRAT, WUJEK i SZWAGIER</p>
<h5><strong>ŚP.<br />JERZY NOWACKI</strong></h5>
<p>Pogrzeb odbędzie się 11 października 2011 roku o godz. 11:20<br />na cmentarzu komunalnym (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie<br />rodzina</p>
<p>Msza Św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu<br />o godz. 6:30 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej</p>

"Od życia dużo chciałeś, od siebie wiele dałeś....
Walczyłeś, ale przegrałeś.
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 6 października 2011 roku
odszedł pozostawiając bliskich w głębokim żalu
mój kochany MĄŻ, nasz kochany TATA,
SYN, TEŚĆ, DZIADEK, BRAT, WUJEK i SZWAGIER

ŚP.
JERZY NOWACKI

Pogrzeb odbędzie się 11 października 2011 roku o godz. 11:20
na cmentarzu komunalnym (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie
rodzina

Msza Św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu
o godz. 6:30 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci...​żona


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci...​żona


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
5 rocznice Twojego Odejścia ...Moja Pamięć i Modlitwa Maryla


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mama śp. Joasi Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy dziadku,​wnuczki


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie tato...Ania i Tomek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>5 lat temu...</p> <p><strong>5 lat temu...</strong><span> Anioły poprowadziły Cię JERZY powoli, drogą prostą do nieba. Uniosły Cię na skrzydłach wysoko, na sam szczyt. Tam, gdzie miłość i szczęście. Odzyskałeś pełnię świadomości, spotkałeś się z Panem i najbliższym Przyjacielem. Boże, proszę, daj Jerzemu wieczne odpoczywanie, daj Mu jasność Twojego Światła na wieki, a wszystkich cierpiących otul Swoją Miłością.</span></p> <p>Niechaj nasze modlitwy i serdeczne myśli o Tobie przyniosą Ci JERZY radość w Domu Pana. Niech słowa płynące z naszych serc zawsze towarzyszą Tobie w Wieczności.</p> <p>Pamiętam o Tobie Aniele i modlę się o rychłe oczyszczenie Twojej Duszy. Z Twoimi bliskimi JERZY jestem całym sercem</p> <p><span>Mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Moje serdeczne Podziękowanie...</p> Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za pamięć o moim mężu śp. Jerzym... Za wszystkie zapalone światełka, piękne wiersze i słowa otuchy. Bardzo dziękuję... Nowacka L


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>5 rocznica ...Przekroczyłeś bramy Niebios Jureczku...</p> •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”* „Myślę o Tobie, gdy rano wstaję Kiedy się myję i gdy się ubieram I w drodze do pracy I w czasie pracy I gdy ukradkiem łzy ocieram Myślę o Tobie, wśród ciszy w samochodzie I gdy na światłach przebiega przechodzień Myślę o Tobie, gdy obiad gotuję I gdy stęskniona po kuchni się snuję Myślę o Tobie, gdy wieczór i rosa I gdy łażę po trawie bosa Myślę o Tobie, gdy słońce świeci I kiedy deszczyk z nieba leci Myślę o Tobie, gdy jestem chora I kiedy czuję, że to nie pora Myślę o Tobie, gdy sen nie przychodzi I gdy modlitwa mnie zawodzi.” •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥• Kto już wycierpiał aby być po tamtej stronie, żyje tak jak chce i kiedy chce. Miejsca na ziemi nie zastąpi nam po Tobie nic ,ale wiara,że jesteś szczęśliwy cieszy serce moje. Dla Ciebie Jureczku moja modlitwa ...Żona


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>W sercach, w myślach i we wspomnieniach...w 5 rocznicę Twojego Odejścia</p> "Czas nie goi ran. Najpierw pozwala nam przyzwyczaić się, zabliźnić je, a później pozwala żyć z tymi ranami" IN MEMORIAM śp. JERZEMU NOWACKIEMU 6 października 2016 r. mija Piąta Rocznica śmierci. W tym dniu w Jego intencji zostanie odprawiona msza św. o godz. 18.00 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Zielonej Górze. W moim sercu żyć będziesz zawsze. Żona


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moje myśli przy Tobie...żona


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś w Naszej Pamięci Wujku...Ewa i Julia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś w Mojej Pamięci...​Zosia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
5 lat Jesteś w Naszej Pamięci...​Wandzia i Leszek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MMama śp. Joasi Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moje Serce z Tobą...żona


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci...​żona


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mama śp. Joasi Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w Pokoju...​żona


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>06.X.2016 r. 5 rocznica...</p> 6 października 2016 r. - 5 rocznica śmierci mojego św. pamięci męża. Dnia 6 października 2016 r. o godz. 18,00 (czwartek) w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej zostanie odprawiona msza św. w Jego intencji...


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia