Tadeusz Ziębowicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2011
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2011
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Śp. Tadeusza Ziębowicza
wieloletniego członka Spółdzielni, byłego członka i Przewodniczącego Rady Nadzorczej oraz byłego Wiceprezesa Zarządu Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”
w Starym Sączu, uhonorowanego licznymi wyróżnieniami i odznaczeniami m.in. „Zasłużony Działacz Ruchu Spółdzielczego”, Srebrna odznaka „Zasłużony w rozwój Sądecczyzny”, Srebrna odznaka „Za zasługi dla Województwa Nowosądeckiego”, odznaka Srebrne Jabłko Sądeckie ” Za szczególne zaangażowanie i wkład w rozwój Spółdzielczości na Sądecczyźnie”.
Odszedł od nas oddany Spółdzielca do końca swojego życia związany z naszą Spółdzielnią, żyjący jej problemami i sukcesami.
Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie
składa Rada Nadzorcza , Zarząd i pracownicy
Spółdzielni Handlowo-Produkcyjnej „Rolnik” w Starym Sączu.
Wspomnienie o Tadeuszu Ziębowiczu
Już minęły cztery lata od śmierci mojego Taty Tadeusza Ziębowicza, wspaniałego Dziadka, który potrafił wymyślać ciekawe zabawy dla wnuków i umiał im opowiadać niebanalne historie. Miałby teraz 93 lata... Coraz mniej ludzi mógłby spotkać na rynku Starego Sącza, gdzie wciąż ubywa sklepów Gminnej Spółdzielni, w której był wiceprezesem przez długie lata. A któż jeszcze może pamiętać, że właśnie ta spółdzielnia aktywnie uczestniczyła w eksperymencie sądeckim i autentycznie wprowadzała elementy wolnej gospodarki w sterowaną odgórnymi regułami rzeczywistość. My pamiętamy!
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia