Kazimierz Zajfert

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2010
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Odszedłeś cicho i bez pożegnania, Jak, ten, co nie chce swym odejściem smucić, Jak ten, co wierzy w chwili rozstania, Że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 grudnia 2010 roku odszedł od nas ukochany MĄŻ, TATUŚ, TEŚĆ, DZIADEK i PRADZIADEK</p>
<h4>śp. KAZIMIERZ ZAJFERT</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w piątek, 17 grudnia 2010 roku o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w smutku rodzina.</p>

"Odszedłeś cicho i bez pożegnania, Jak, ten, co nie chce swym odejściem smucić, Jak ten, co wierzy w chwili rozstania, Że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 grudnia 2010 roku odszedł od nas ukochany MĄŻ, TATUŚ, TEŚĆ, DZIADEK i PRADZIADEK

śp. KAZIMIERZ ZAJFERT

Pogrzeb odbędzie się w piątek, 17 grudnia 2010 roku o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w smutku rodzina.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

DZIADZIUSIOW I. WIOLA


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>SMUTEK.......</p> <p>ZGASŁEŚ NAM JAK ŚWIECY PŁOMYK...BEZ BUNTU , BEZ SŁOWA SKARGI , BEZBRONNY...SAMOTNY W TEJ OSTATNIEJ DRODZE I TYLKO SMUTEK BOLESNY,I PAMIEĆ ŻYWA O TOBIE W NAS POZOSTANIE......NA ZAWSZE.WIOLA, MARIUSZ,MARIA,PAULA.</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wioletta szańczuk


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ADAM I JOLA


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DLA DZIADKA. MARIUSZ.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DLA DZIADZIUSIA. WIOLA, PAULA.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

RODZINA.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>ODEJŚCIE</p> <p><br />Odeszła z mego życia najważniejsza osoba,<br />zabrała mi ją z tego świata ciężka choroba.<br />I chodź walczyć z nią próbowała,<br />ta nie dała za wygraną i ją pokonała.<br />Wniosła tyle cierpienia w jej życie,<br />zatrzymała w pewnym momencie jej serca bicie.<br />I wtedy w niebieskie wrota pofrunęła,<br />przed Panem swym stanęła.<br />I prosiła Pana, by dał jej się wytłumaczyć<br />i wszystkie grzechy zechciał jej wybaczyć.<br />I gdy już swą duszę oczyściła,<br />do reszty aniołów się dołączyła.<br />I czuwa teraz nad cała swą rodziną,<br />którą opuściła wczesną godziną.<br />I czasem we śnie pokazuje,<br />że razem z wszystkimi w niebie się raduje. TAK BARDZO SMUTNO BEZ CIEBIE KOCHANY DZIADKU.WIOLA.</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ŻONA MARIA Z PAULĄ.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KOCHANEMU DZIADZI WIOLA.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

SPOCZYWAJ W SPOKOJU.ŻONA MARIA


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

stanislaw helena


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

WIOLA, MARIUSZ, PAULA.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ŻONA MARIA


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MARIA,WIOLA, PAULA, MARIUSZ.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Rysiek Kacper


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ŻONA MARIA, WNUCZKA WIOLA.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

WIOLA,PAULA, MARIUSZ.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adam M.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

żona MARIA,PAULA, WIOLA


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wioletta szańczuk


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kacper


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sasiad


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>TĘSKNOTA</p> <p><br />GDYBYŚ BYŁ TERAZ PRZY MNIE USŁYSZAŁBYM PŁACZ MOJEJ DUSZY .....JĘKI TĘKNOTY........SZEPT NIEPEWNOSCI....DOTYK SMUTKU...GDYBYŚ BYŁ TERAZ PRZY MNIE NIE PŁAKAŁBYM ZA TOBĄ.......ŚMIERĆ TO NIE KONIEC...NIE BOJĘ,SIĘ TO TYLKO SEN,KIEDY SIĘ OBUDZISZ,OBEJMĘ CIĘ SWYM RAMIENIEM....... KOCHAMYCIĘ DZIADKU............. ......</p>


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia