Ernest Kulesza
This was published in the following publications on 25.01.2011:
Dziennik Zachodni
This was published in the following publications on 25.01.2011:
Dziennik Zachodni
W dniu 21 stycznia 2011 roku odszedł od nas
Ernest Kulesza
Lekarz, byly dyrektor ZOZ w Będzinie.
Ukochany Ojciec, Dziadek, Brat, Wuj,
wspaniały Przyjaciel, prawy i szlachetny Człowiek.
Przeżył lat 83.
Msza święta zostanie odprawiona 26 stycznia 2011 r. o godzinie 15.30 w kościele Świętej Trójcy w Będzinie.
Zlożenie prochów odbędzie się 27 stycznia 2011 r. na cmentarzu komunalnym w Nysie.
Rodzina
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu
lek. med.
Ernesta Kuleszy
długoletniego dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Będzinie.
Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i Najbliższym
składają
Dyrekcja oraz Pracownicy PZZOZ w Będzinie
End of content
No more pages to load