Jadwiga Kulenty
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2011
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 maja 2011 r.
przeżywszy 85 lat
zmarła nasza kochana mama, teściowa i babcia
ś + p
Jadwiga Kulenty
z domu Begier
Msza św. pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 16 maja br.
o godzinie 11.00 w kościele parafialnym w Kicinie, po czym pogrzeb
na miejscowym cmentarzu.
W smutku pogrążona
rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia