Tomasz Kałuża

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.08.2011
Gazeta Wrocławska

<p>Z bólem, w głębokim żalu i smutku zawiadamiamy, że w dniu 22 sierpnia 2011 roku<br />odszedł od nas tragicznie w wieku 22 lat<br />nasz ukochany Syn i Wnuk</p>
<p>ŚP</p>
<h4><strong>Tomasz Kałuża</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe odbędą się 29 sierpnia 2011 roku. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie o godzinie 8.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego przy ul. Horbaczewskiego.<br />Pogrzeb odbędzie się o godzinie 10.40 na cmentarzu Osobowickim.<br />Pogrążona w smutku<br />Rodzina</p>

Z bólem, w głębokim żalu i smutku zawiadamiamy, że w dniu 22 sierpnia 2011 roku
odszedł od nas tragicznie w wieku 22 lat
nasz ukochany Syn i Wnuk

ŚP

Tomasz Kałuża

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 29 sierpnia 2011 roku. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie o godzinie 8.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego przy ul. Horbaczewskiego.
Pogrzeb odbędzie się o godzinie 10.40 na cmentarzu Osobowickim.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tęsknię...</p> <p>... za Tobą dzisiaj, wczoraj, zawsze. Niezmiennie. Nieustannie, każdego ranka, każdego popołudnia, co wieczór, co noc.</p> <p>Tęskni za Tobą serce moje, moje myśli, dłonie moje. O każdej dnia porze i nocy godzinie myśl moja powraca do Twojej myśli, by powrócić z powrotem tęsknotą. Zawsze.</p> <p>Na wieki...</p> <p>Cukierku...</p> <p>[`]</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Joanna - zawsze przy Tobie.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>MÓDLMY SIĘ WSZYSCY ZA TOMKA !!!!!!!!!</p> <p style=""><em><span><span>Zdrowaś Maryjo</span></span></em></p> <p style=""><em><span><span><span>Zdrowaś Maryjo,</span></span><span> łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen</span></span></em></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W trzecią 'miesięcznicę '


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kamila


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Ciebie Tomku...</p> <p><span><span><span><span><span>Anioły są takie ciche zwłaszcza te w Tatrach,<br />gdy spotkasz takiego w górach wiele z nim nie pogadasz<br />Najwyżej na ucho ci powie, gdy będzie w dobrym humorze,<br />że skrzydła nosi w plecaku nawet przy dobrej pogodzie.<br />Anioły są całe zielone zwłaszcza te w <span><span><span><span><span> Tatrach</span></span></span></span></span><br />łatwo w trawie się kryją i w opuszczonych sadach.<br />W zielone grają ukradkiem, nawet karty mają zielone<br />zielone mają pojęcie, a nawet zielony kielonek.<br />Anioły tatrzańskie, tatrzańskie anioły<br />dużo w was radości i dobrej pogody.<br />Tatrzańskie anioły, anioły tatrzańskie,<br />gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.<br />Anioły są całkiem samotne zwłaszcza te w <span><span><span><span><span> Tatrach</span></span></span></span></span><br />w kapliczkach zimą drzemią, choć może im nie wypada.<br />Czasem taki anioł samotny zapomni, dokąd ma lecieć<br />i wtedy całe Tatry mają szaloną uciechę.<br />Anioły są wiecznie ulotne zwłaszcza te w <span><span><span><span><span> Tatrach</span></span></span></span></span><br />Nas też czasami nosi po ich anielskich śladach.<br />One nam przyzwalają i skrzydłem wskazują drogę<br />i wtedy w nas się zapala wieczny tatrzański ogień.</span></span></span></span></span></p> <p>Joanna i Bartosz...</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzice


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Roman


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Górski przyjaciel


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Janek


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Emilia Przybylska


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tęsknimy za Tobą


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Brygada z Wałbrzycha


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Asia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Twoja Monia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

weronika


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Oddani na zawsze</p> <p>Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą :(</p> <p>Oby szczerość , serdeczność , uczynność , uczciwość, bezinteresowność, miłość do ludzi i otaczającego świata wskazywane nam przez Tomka były drogowskazem dla nas wszystkich do lepszego jutra . Szczęśliwi ci którzy zdąrzyli z Tobą spędzić chwilę w oceanie czasu - jaka szkoda , że tak krótką - lecz dziękujemy przynajmniej za to:( !!</p> <p>Wypoczywajw spokoju na niebiańskichłąkach Pana Naszegoprzy dzwiękach gitary podziwiając biedronki</p> <p>Dobranoc</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marta Staszczak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zbigniew J. Piotrowski


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja Czerwonka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Przyjaciel na zawsze


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewelina Gonet


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia