Pani Jadwiga BENDYCH
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.03.2011
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.03.2011
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 25 marca 2011 r. zmarła mgr farmacji Jadwiga BENDYCH Pożegnanie Zmarłej rozpocznie się mszą św. o godz. 14.00 w dniu 29.03.2011 r. w kaplicy cmentarnej w Opolu Półwsi. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 30 marca 2011 r. o godz. 13.30 w kościele Matki Boskiej Królowej Polski w Zawierciu Pogrążona w żalu RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ib
14 l