Helena Sztukiel-Malec
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.11.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.11.2011
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 18 listopada 2011 roku,
przeżywszy lat 97, odeszła od nas
nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia,
współzałożycielka Muzeum Poczty i Telekomunikacji
we Wrocławiu
Ś+P
Helena Sztukiel-Malec
z domu Orłowska
Będzie nam bardzo brakowało Twojej miłości, dobroci, optymizmu i energii, którą dzieliłaś się z nami wszystkimi.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.
Pogrążeni w głębokim smutku
Janusz, Krystyna, Konrad, Agnieszka, Przemek, Marcelina.
Msza św. zostanie odprawiona 24 listopada (czwartek) 2011 r. o godz. 10.00 w kościele pw. św. Faustyny przy ul. Jackowskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu przy ul. Smętnej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia