Marianna Oleszkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2011
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 kwietnia 2011 r. po ciężkiej chorobie nowotworowej odeszła nasza ukochana Mamusia
śp. Marianna Oleszkiewicz
Niezwykła osobowość, przepełniona miłością, wrażliwością i ciepłem. Pożegnamy ją w dniu 30 kwietnia 2011 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Matki Boskiej Saletyńskiej przy ul. Pieszej 1 w Sobieszewie, a potem na cmentarzu w Sobieszewie. Pogrążeni w smutku córka i syn
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia