Leon Andrzejewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2011
Głos Wielkopolski
J. E. Księdzu Biskupowi Zdzisławowi Fortuniakowi
reprezentującemu Kościół Poznański, Księdzu Prałatowi Pawłowi Deskurowi,
Księdzu Kanonikowi Tadeuszowi Pelińskiemu, kaznodziei
Księdzu Romanowi Grocholskiemu, Drogim Kapłanom, Rodzinie bliższej
i dalszej, Przyjaciołom, Koleżeństwu, Radzie Nadzorczej, Zarządowi i Mieszkańcom
Spółdzielni Mieszkaniowej Łożyska oraz Wszystkim, którzy duchowo
łączyli się ze mną
za udział w pogrzebowej Eucharystii i odprowadzeniu
na miejsce ziemskiego spoczynku mojego Męża
ś + p
Leona Andrzejewskiego
za modlitwę, śpiewy, zamówione intencje mszalne, wieńce i kwiaty
składam serdeczne podziękowanie
Krystyna Andrzejewska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia