Tadeusz Skutnik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.07.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.07.2011
Dziennik Bałtycki
PODZIĘKOWANIE
arcybiskupowi Tadeuszowi Gocłowskiemu,
ojcu dominikaninowi Stanisławowi Tasiemskiemu,
księdzu Witoldowi Bockowi
za odprawienie pożegnalnej mszy świętej w intencji spokoju duszy śp. Tadeusza Skutnika.
Dziękujemy Przyjaciołom ze Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, z Nadbałtyckiego Centrum Kultury, Duszpasterstwa Środowisk Twórczych, magicznemu zespołowi muzycznemu, którzy to misterium wypełnili swoim twórczym zaangażowaniem. Wszystkich nas zgromadzonych w kościele pw. św. Jana głęboko poruszyło to wspólne przeżycie.
Dziękujemy Przyjaciołom z "Dziennika Bałtyckiego" i Radia Gdańsk, którzy żegnali Tadeusza w eterze i w druku od pierwszych chwil po jego odejściu.
Dziękujemy wszystkim zgromadzonym w kościele pw. św. Jana i odprowadzającym Tadeusza na miejsce wiecznego spoczynku.
Dzięki Waszym dobrym słowom, widzimy dla jakich wartości poświęcił swój czas, intelekt, siły i życie.
Dziękujemy za to wszystko.
Grażyna, Dominika i Mateusz Skutnikowie
Ze smutkiem żegnamy
śp.
Tadeusza Skutnika
wrażliwego komentatora życia kulturalnego i przyjaciela Klubu Żak
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia
ekipa Klubu Żak
Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
Tadeusza Skutnika
znakomitego gdańskiego dziennikarza i publicysty,
wybitnej osobowość gdańskich środowisk twórczych
Rodzinie, Przyjaciołom i Najbliższym
składam głębokie wyrazy współczucia
Paweł Adamowicz
Prezydent Miasta Gdańska
„Nie wszystek umrę wiem że uniknie pogrzebu cząstka nie byle jaka i rosnący w sławę potąd będę wciąż młody pokąd na Kapitol ma wstępować z milczącą westalką pontifeks”.
Odszedł
śp.
Tadeusz Skutnik
nasz Kolega i Przyjaciel.
Dziękujemy Ci Tadziu za wspólną pracę i wspólne chwile spędzone w "Tygodniku Gdańskim". Chwile, które miały sens...
Grażynce oraz całej Twojej Rodzinie szczerze współczujemy.
koleżanki i koledzy z Tamtej Redakcji
Żegnamy
Tadeusza Skutnika
naszego
Przyjaciela
Anna i Per Dahlberg
Z bólem żegnamy prawdziwego przyjaciela teatru
Tadeusza Skutnika
Był niekwestionowanym autorytetem i wspaniałym człowiekiem. Na sztukę i artystów patrzył zawsze mądrym okiem krytyka, a w jego tekstach znać było szacunek dla twórców i prawdę. Będziemy pamiętać.
artyści sopockiej sceny Off de BICZ
Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Tadeusza Skutnika
Wybitnego dziennikarza i publicysty, stałego bywalca Trójmiejskich wydarzeń kulturalnych, nieocenionego krytyka i recenzenta.
Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.
dyrekcja i pracownicy
Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Bożena i Marek Kowalscy
14 l