Tadeusz Skutnik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.07.2011
Dziennik Bałtycki

PODZIĘKOWANIE
arcybiskupowi Tadeuszowi Gocłowskiemu,
ojcu dominikaninowi Stanisławowi Tasiemskiemu,
księdzu Witoldowi Bockowi
za odprawienie pożegnalnej mszy świętej w intencji spokoju duszy śp. Tadeusza Skutnika.
Dziękujemy Przyjaciołom ze Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, z Nadbałtyckiego Centrum Kultury, Duszpasterstwa Środowisk Twórczych, magicznemu zespołowi muzycznemu, którzy to misterium wypełnili swoim twórczym zaangażowaniem. Wszystkich nas zgromadzonych w kościele pw. św. Jana głęboko poruszyło to wspólne przeżycie.
Dziękujemy Przyjaciołom z "Dziennika Bałtyckiego" i Radia Gdańsk, którzy żegnali Tadeusza w eterze i w druku od pierwszych chwil po jego odejściu.
Dziękujemy wszystkim zgromadzonym w kościele pw. św. Jana i odprowadzającym Tadeusza na miejsce wiecznego spoczynku.
Dzięki Waszym dobrym słowom, widzimy dla jakich wartości poświęcił swój czas, intelekt, siły i życie.
Dziękujemy za to wszystko.
Grażyna, Dominika i Mateusz Skutnikowie

Plaża

Ze smutkiem żegnamy

śp.
Tadeusza Skutnika

wrażliwego komentatora życia kulturalnego i przyjaciela Klubu Żak

Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia

ekipa Klubu Żak

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci

Tadeusza Skutnika

znakomitego gdańskiego dziennikarza i publicysty,
wybitnej osobowość gdańskich środowisk twórczych

Rodzinie, Przyjaciołom i Najbliższym
składam głębokie wyrazy współczucia

Paweł Adamowicz
Prezydent Miasta Gdańska

„Nie wszystek umrę wiem że uniknie pogrzebu cząstka nie byle jaka i rosnący w sławę potąd będę wciąż młody pokąd na Kapitol ma wstępować z milczącą westalką pontifeks”.

Odszedł

śp.
Tadeusz Skutnik
nasz Kolega i Przyjaciel.

Dziękujemy Ci Tadziu za wspólną pracę i wspólne chwile spędzone w "Tygodniku Gdańskim". Chwile, które miały sens...

Grażynce oraz całej Twojej Rodzinie szczerze współczujemy.

koleżanki i koledzy z Tamtej Redakcji

Żegnamy
Tadeusza Skutnika
naszego
Przyjaciela
Anna i Per Dahlberg

Z bólem żegnamy prawdziwego przyjaciela teatru
Tadeusza Skutnika
Był niekwestionowanym autorytetem i wspaniałym człowiekiem. Na sztukę i artystów patrzył zawsze mądrym okiem krytyka, a w jego tekstach znać było szacunek dla twórców i prawdę. Będziemy pamiętać.
artyści sopockiej sceny Off de BICZ

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Tadeusza Skutnika
Wybitnego dziennikarza i publicysty, stałego bywalca Trójmiejskich wydarzeń kulturalnych, nieocenionego krytyka i recenzenta.

Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.

dyrekcja i pracownicy
Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena i Marek Kowalscy


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia