URSZULA CISZEK
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2011
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2011
Nowa Trybuna Opolska
01 "Jest takie chlubne zadanie- kształtować człowieka" /Urszula Ciszek/ Dnia 28 listopada 2011 r. w wieku 65 lat odeszła na zawsze Ś.P. URSZULA CISZEK wieloletni Wicedyrektor PSP nr 5 w Opolu, Mistrz wielu pokoleń młodych nauczycieli, wspaniały Człowiek, serdeczna Koleżanka, Wychowawca i Przyjaciel młodzieży. Msza św. żałobna odprawiona zostanie w Kościele Parafii Przemienienia Pańskiego w dniu 2 grudnia 2011r. o godz. 7.00 Uroczystości pogrzebowe w kaplicy cmentarnej w Opolu- Półwsi rozpoczną się w dniu 2 grudnia 2011r. o godz. 10.00. Wyprowadzenie prochów nastąpi o godz. 11.00 Rodzina i Przyjaciele
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
eugeniusz warchoł
8 l
10 l
Dziękuję Pani Dyrektor
13 l
Bożena
14 l
WIOLETTA
14 l
Elżbieta Fuglewicz
14 l
Małgorzata Malcharczyk
14 l
Była ucz.-obecnie nauczycielka
14 l
Jolanta Kaszper
14 l
Małgorzata
14 l
Maria/nauczycielka
14 l
Małgorzata
14 l
Elżbieta Podpora
14 l
Ryszard Drbohlaw
14 l
Bożena
14 l
mirella jabrzemska
14 l