Jerzy Skrzypek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2011
Dziennik Bałtycki

Corpora dormiunt, vigilant animae
Dnia 16 sierpnia 2011 r. zmarł
mgr inż. Jerzy Skrzypek
urodzony w Mielcu w 1928 r., absolwent Państwowego Gimnazjum i Liceum St. Konarskiego w Mielcu oraz Wydziałów Budowy Okrętów i Mechaniczno - Technologicznego Politechniki Gdańskiej w Gdańsku. Były więzień śledczy W.U.B.P. i "Zamku" w Rzeszowie uniewinniony wyrokami Rejonowego i Najwyższego Sądu Wojskowego w latach 1949-1950. Wieloletni pracownik Przemysłu Budowy i Remontu Statków i Okrętów. Odznaczony licznymi odznaczeniami państwowymi, resortowymi i regionalnymi.
Msza św. odprawiona zostanie w kościele pw. NMP Królowej Różańca Św. na Przymorzu w poniedziałek 22 sierpnia 2011 r. o godz. 9.30. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko 22 sierpnia 2011 r. o godz. 11.30. Wyprowadzenie urny z prochami do grobu rodzinnego nastąpi o godz. 12.00. Przyjaciół, Kolegów, Współpracowników, Sąsiadów i Życzliwych zawiadamia rodzina

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
mgr. inż. Jerzego Skrzypka
długoletniego, oddanego członka
Rady Nadzorczej
Przedsiębiorstwa Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A.
oraz wieloletniego dyrektora Stoczni Północnej,
Stoczni Marynarki Wojennej
i Zjednoczonych Morskich Stoczni Remontowych.

Najbliższej Rodzinie

wyrazy głębokiego współczucia

składają

Zarząd, Rada Nadzorcza i pracownicy
Przedsiębiorstwa Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A. w Gdyni

Z ogromnym smutkiem żegnamy zmarłego dnia 16 sierpnia 2011 r. naszego Przyjaciela

śp.
mgr.inż. Jerzego Skrzypka

Opuścił nas człowiek, na którego można było liczyć w dobrych i złych dniach. Człowiek wierny przyrzeczeniom. Śpij spokojnie Jerzy!
Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.
Ala G., Ala B., Basia B., Marysia L., Bogusław H., i Teresa L.

Z głębokim smutkiem żegnamy
śp. mgr. inż.
Jerzego Skrzypka
wieloletniego dyrektora Stoczni Północnej, Stoczni Marynarki Wojennej, Zjednoczenia Morskich Stoczni Remontowych, wspaniałego kolegę i przyjaciela.
Rodzinie i Najbliższym wyrazy głębokiego współczucia składają
Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy Gdańskiej Stoczni "Remontowej" S.A.

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Jerzy Skrzypek
dyrektor Stoczni Marynarki Wojennej
w latach 1969-1973
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
pracownicy i Zarząd
Stoczni Marynarki Wojennej S.A.

Składamy serdeczne wyrazy podziękowania

Jego Ekscelencji Arcybiskupowi Tadeuszowi Gocłowskiemu

i

Księdzu Prałatowi Andrzejowi Paździutko

z Parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Różańca Świętego

za przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej oraz piękne słowa ostatniego pożegnania

śp. mgr. inż. Jerzy Skrzypka

a wszystkim Przyjaciołom, Kolegom, Współpracownikom, Sąsiadom i Życzliwym Znajomym, którzy byli z nami w tych trudnych chwilach

za udział w ceremonii.

Bóg zapłać!

Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krystyna Wyzga


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta Kurgan


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stocznia Marynarki Wojennej S.


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia