Henryk Keszkowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.09.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.09.2011
Dziennik Bałtycki
Z żalem żegnamy prof. Henryka Keszkowskiego wybitnego skrzypka-solistę, kameralistę i pedagoga, profesora akademii muzycznych w Gdańsku i Bydgoszczy.
Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają rektor, Senat oraz cała społeczność Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku
Msza św. w intencji Zmarłego odprawiona zostanie w dniu 22 września br. o godz. 11.00 w kościele parafialnym w Przywidzu. Po mszy wyprowadzenie zwłok na miejscowy cmentarz.
Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy okazali wiele serca, życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej mojego Męża
śp.
Henryka Keszkowskiego
W szczególności dziękuję Dyrektorowi Filharmonii Bałtyckiej - prof.Romanowi Peruckiemu, Muzykom Filharmonii i Opery Bałtyckiej, Przedstawicielom Akademii Muzycznej w Gdańsku, byłym Absolwentom i Uczniom za przepiękną oprawę muzyczną uroczystości.
Żona z rodziną
Rektorowi, Senatowi i całej Społeczności Akademii Muzycznej w Gdańsku składam serdeczne podziękowanie za okazaną pamięć, wyrazy współczucia oraz udział we mszy św. i ceremonii pogrzebowej mojego Męża
śp.
Henryka Keszkowskiego
żona z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Katarzyna Piątek
14 l
Andrzej Siarkiewicz
14 l
PawełKapica
14 l
Tadeusz Niewodowski
14 l
Anna Szczepanska
14 l
ŁUCJA , MAŁGORZATA,CZAPCZYK
14 l
Małgorzata Czapczyk
14 l
krzysztof oczko
14 l
Małgorzata Gołaszewska
14 l