Jolancie Kamińskiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.10.2011
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.10.2011
Gazeta Krakowska
Pani dr n. med. Jolancie Kamińskiej
Z-cy Dyrektora ds. Pielęgniarstwa- Naczelnej Pielęgniarce Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Saczu
wyrazy szczerego i głębokiego współczucia w związku ze śmiercią
Siostry
składają
Pracownicy Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia