Julian Garbarczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2010
Gazeta Lubuska

"Czym jest dom bez Ciebie" Z ogromnym bólem zawiadamiam, że 20.04.2010 roku odszedł mój ukochany TATUŚ śp. JULIAN GARBARCZYK na zawsze pozostaniesz w moim sercu Pogrążona w smutku Córka Pogrzeb odbędzie się dziś, 23 kwietnia 2010 roku o godz. 12.30 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Msza św. w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele Najświętszego Zbawiciela

Plaża

Wszystkim, którzy dzielili z nami żal i ból po stracie najdroższej nam osoby śp. JULIANA GARBARCZYKA Rodzinie, Przyjaciołom, pracownikom LFZB ,,Falubaz'', Sąsiadom, Znajomym serdecznie dziękuje żona z dziećmi

"Dziękujemy i nigdy nie zapomnimy pięknych lat spędzonych z Tobą". Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy, że w dniu 20 kwietnia 2010r zakończył swe szlachetne , pełne miłości i dobroci życie, pozostawiając swoją ukochaną ŻONĘ, DZIECI, SYNOWĄ, ZIĘCIA, WNUKI i PRAWNUKA śp. JULIAN GARBARCZYK Pogrzeb odbędzie się w piątek 23 kwietnia 2010r o godz. 12.30 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie rodzina.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gizela i Zenon Owocowie


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia