Emilia Andrzejak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2011
Głos Wielkopolski
Serce złote miałaś, od życia dużo nie chciałaś,
Zawsze z czułością o nas dbałaś
i zawsze też mocno nas kochałaś
Z wielkim bólem i żalem zawiadamiamy, że dnia 10 czerwca 2011 r. , w wieku 61 lat odeszła od nas nasza najukochańsza Żona, Mamusia, Siostra, Teściowa, Szwagierka i Ciocia
ś + p
Emilia Andrzejak
z domu Pierunek
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 16 czerwca 2011 r. o godzinie 11.00 w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.10 na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążeni
Mąż, Syn i Synowa oraz Bracia z Rodzinami
„Jak trudno żegnać na zawsze kogoś,
kto jeszcze mógł być z nami”
Z ogromnym bólem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszej koleżanki
Emilii Andrzejak
wieloletniego, cenionego i oddanego pracownika.
Rodzinie składamy wyrazy współczucia
koleżanki i koledzy z firmy Gerlach i DHL
Emilko, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Spoczywaj w pokoju
14 l
Wieczny Odpoczynek
14 l
Hania
14 l
WIECZNY ODPOCZYNEK
14 l
Wieczny pokój Twojej duszy
15 l
wieczny odpoczynek R.I.
15 l
Wieczny Odpoczynek
15 l