Bożena Siejak- Jabłońska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.04.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.04.2011
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego członka Rady Nadzorczej Obornickiej Spółdzielni Mieszkaniowej
ś + p
Bożeny Siejak-Jabłońskiej
Szczere wyrazy współczucia Najbliższej Rodzinie
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy OSM w Obornikach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia